Stolik z blatem granitowym
  • Stolik z blatem granitowym
  • Stolik z blatem granitowym
  • Stolik z blatem granitowym

Stolik z blatem granitowym

2 300,00 zł
Brutto Dostawa 14-21

Stolik kawowy z granitowym blatem

Ilość

Uniwersalny i elegancki stolik z blatem granitowym

Stolik z czarnym blatem granitowym doskonale dopełni wystrój loftowego, nowoczesnego wnętrza. Propozycja ta skierowana jest do osób, które lubią minimalizm i klasykę, ale też pragną się wyróżniać. Stelaż stolika zrobiony jest ze stali malowanej proszkowo na kolor czarny. Stolik kawowy z granitowym blatem wykonany został z czarnego, odpornego na ścieranie i zarysowania granitu Labrador o grubości 2 cm.

Stolik kawowy z granitowym blatem wbrew pozorom sprawdzi się nie tylko w salonie, gdzie przyjmujemy gości, ale również w innych pokojach lub holu. Będzie elegancko eksponował kwiaty w wazonie lub ulubione pamiątki rodzinne. Z pewnością można go wpasować niemal do każdego wnętrza, a więc staje się uniwersalnym meblem na lata. Już w niejednym mieszkaniu urządzonym w stylu minimalistycznym sprawdził się znakomicie!

Zakup stolika z blatem granitowym jest dobrym pomysłem, gdyż taki produkt nie zniszczy się mimo upływu lat. Zastosowany materiał jest niewrażliwy na wysokie temperatury, więc postawienie na nim gorących naczyń nie będzie stanowiło problemu.

Wymiary prezentowanego stolika:

  • długość: 100 cm,
  • szerokość: 50 cm,
  • wysokość: 45 cm.

Produkujemy stoły na dowolny wymiar. Dostępne są różne kolory stelaży oraz inne rodzaje granitu – wycena indywidualna. Wszelkie pytania o stolik z blatem granitowym, również o koszt jego dostawy, prosimy kierować na adres mailowy: biuro@pankamieniarz.pl

Czas wysyłki to 14-21 dni od złożenia zamówienia.